Články autora


< návrat zpět

Strana:  1 ... « předchozí  23 24 25 26 27 28 29 30 31   další » ... 57

P2- Pojďte, pane, budeme si hrát

Opět po roce o víkendu 6.-8.4.2018 jsme se sešli na přebudovské základně, my vedoucí a instruktoři z řad P2, abychom se pobavili, zregenerovali po zimě a také trochu zprovoznili táborovou základnu po zimním spánku. Počasí nám přálo, na začátek dubna bylo hezkých 15 stupňů a víceméně slunečno. Samozřejmě v noci ještě bylo kolem nuly, ale i na to jsme byli připraveni. Celý článek po rozklikmutí nadpisu.*Pája

Autor: MD  •  Vydáno: 8.4.2018 23:46  •  Přečteno: 563x

Velikonoce u Pusíkovců

Naše jarní a velikonoční tvoření u oddílu Pusík a Knoflíci začalo 7.3.2018 a letošním naším hitem byly slepičky a zajíčci. Připravili jsem také "Velikonoční výtvarnou dílnu pro dospěláky" a odpoledne "Hledání velikonočního zajíčka". Podívejte se na naše fotografie.

Autor: MD  •  Vydáno: 2.4.2018 22:28  •  Přečteno: 744x

Velikonoční florbalový turnaj

Velikonoční turnaje v Blovicích 29.3.2018 se zúčastnila dvě naše florbalová družstva, hrající pod názvem Hawks a Nevim. Výsledky najdete po rozkliknutí názvu článku. *MS

Autor: MD  •  Vydáno: 29.3.2018 0:04  •  Přečteno: 988x

Pionýrský bál- Léta třicátá

Pionýrský bál -Léta třicátá se uskutečnil 24.3.2018 v Sokolovně. Hrál Orion, bylo předtačení,dámská volenka,tombola, a také naše oblíbené soutěže. Po rozkliknutí najdete článek Martina Brejchy.

Autor: MD  •  Vydáno: 24.3.2018 0:14  •  Přečteno: 884x

Babety na Ledové Praze

O pololetních prázdninách 3.-4.2.2018 se na LedovouPrahu vypravila parta našich Babet. Rozklikněte a přečtěte si článek.

Autor: MD  •  Vydáno: 23.3.2018 0:03  •  Přečteno: 740x

Výlet nulťáku do Blovic

Povedená akcička v sobotu 17.2.2018 v Blovicích. Nakonec se nás sešlo 21. Prohlédli jsme si zámek Hradiště, kde jsme v interaktivní dílně vymalovaly a slepili domečky. Děti to moc bavilo. Pak jsme šli na Bowling. Koulení bylo skvělé. Všichni jsme si zahráli i ti nejmenší. Vítězové i poražení dostali odměny. Akce splnila účel. Je radost vidět když, se děti i dospěláci dobře baví.*M.Běle

Autor: MD  •  Vydáno: 17.2.2018 23:27  •  Přečteno: 776x

Masopustní diskotéka

Masopustní diskotéka s méďou Pusíkem se určitě líbila. Soutěžili jsme, povídali o tradicích masopustu, za to byly lístečky do tomboly a určitě každý u nás vyhrál. Samozřejmě, že jsme tancovali. Nechyběly koblížky a další dobrůtky. Maso , ale nebylo ve středu už začal vlastně půst. Podívejte se jaké jsme měli masky. Přišlo nás o něco méně, chřipka je i u nás.

Autor: MD  •  Vydáno: 14.2.2018 10:22  •  Přečteno: 1089x

Turnaj v šipkách

Dne 20. 1. 2018 se uskutečnil Novoroční turnaj v šipkách, který se konal v nepomuckém klubu ,,Goalissimo‘‘. Turnaje se uskutečnilo krásných 13 lidí, kteří byli zařazeni losem do dvousměrného turnajového pavouka, ze kterého poté vyšly dvě kategorie: V mužské kategorii se na prvním místě umístil Kája Brejcha, který tak získal svůj první titul, vicemistrem se stal Kuba Šperer, který tím bohužel neobhájil své loňské vítězství, a o překvapení turnaje se postaral Martin Brejcha, jež se umístil na třetím místě, a i přes to, že již dva roky nehraje šipky, dokázal porazit pár ,,Mistrů vrhu‘‘. Prvenství v ženské kategorii dosáhla Verča Durasová, která tak obhájila svou loňskou pozici, na místě druhém se umístila šipkařka Karol Strychová, která taktéž zopakovala své umístění. Turnaj byl skutečně vydařený a doufáme, že se opět setkáme, snad už v tomto roce. Za P3 zapsal Karel Brejcha.

Autor: MD  •  Vydáno: 20.1.2018 22:43  •  Přečteno: 903x

P2 Lyžování na Zelené Lhotě

Ani letos P2 nevynechala možnost vyvětrat se na čerstvém vzduchu a vydala se do hlubin šumavských hvozdů, ve vyšších polohách hojně zasněžených. Článek z víkednu 12.-14.12018 si přečtěte po rozkliknutí nadpisu.*Mejla

Autor: MD  •  Vydáno: 14.1.2018 14:06  •  Přečteno: 880x

Silvestr na Přebudově

Dne 31. 12. 2017 se uskutečnila silvestrovská oslava na táborové základně v Přebudově konaná skupinou P3. Akce se zúčastnilo přes 20 lidí, kteří na své oblíbené místo přijeli již kolem páté hodiny. Program večera byl pestrý – hrály se deskové hry, nejlepší společenské hry z Partičky a samozřejmě jsme nezapomněli ani na tradiční táborové hry. O půlnoci došlo samozřejmě na ohňostroj, novoroční polibek a nezapomněli jsme ani na pár ještě vánočních zvyků, jako například líbání pod jmelím. Silvestr jsme si moc užili, a doufáme, že se jej budeme na Přebudově moci zúčastnit i v roce 2019.

Autor: MD  •  Vydáno: 31.12.2017 22:46  •  Přečteno: 983x

Mikulášská nadílka v Neurazech

Díky nekuřáckému zákonu v restauracích, jsme se po několikaleté odmlce vrátili k MIKULÁŠSKÝM NADÍLKÁM 6.12.2017v Martinské hospodě v Neurazech. Program byl hlavně pod taktovkou starších členů oddílu Babety. Děvčata si na zahájení připravily krásné taneční vystoupení, pak proběhlo několik soutěží, kde se zapojili i někteří rodiče. Mezi tím se děti převlékly do čertovského a mikulášského a začala oficiální nadílka (za básničku dáreček). Na závěr proběhla ŽIDLIČKOVANÁ a DISKOTÉKA. Musím moc poděkovat děvčatům za nádherné vystoupení a celkově zvládnuté soutěže a masky. Babety mají potenciál.*MS

Autor: MD  •  Vydáno: 18.12.2017 13:06  •  Přečteno: 1030x

Vánoce s Pusíkem....

Jako každoročně jsme připravili Vánoce s Pusíkem. Na klubovně se sešlo 12 dětí z oddílu Pusík. Opět to bylo zejména o tvoření, ale také o vánočních zvycích a pranostikách. Byla i diskotéka v bílém. Přespání na klubovně bylo také fajn. V sobotu jsme pokračovali dalším tvořením.Před polednem jsme si popřáli hezké vánoční svátky a dostali jsme pionýrské dárečky. Podívejte, co jsme vytvořili a odnesli jsme si domů. Možná, že naším výrobkem uděláme někomu radost pod stromečkem.Fottk po rozkliknutí nadpisu.

Autor: MD  •  Vydáno: 16.12.2017 22:48  •  Přečteno: 750x

Bowling P5

Tak jako každý rok, tak i letos 16.12.2017 uspořádala skupina P5, při pionýrské skupině Nepomuk, vánoční turnaj jednotlivců v bowlingu. Místo konání Éčko v Plzni. Turnaje se zúčastnilo 10 dospělých a 15 dětí.Turnaj dětí byl zahájen prvním kolem v 11,00 hodin a ukončen posledním hodem ve 13,00 hodin. Následovalo předání pamětních listů s výsledky jednotlivých kol a předáním odměn dětem.Turnaj dospělých byl zahájen ve 15,00 hodin a ukončen v 17,00 hodin Všichni účastníci se dobře bavili a ve sportovním duchu bojovali o co nejlepší výsledek *MH.

Autor: MD  •  Vydáno: 16.12.2017 21:56  •  Přečteno: 1080x

Soutěž o nejlepší PFko

Ahoj kamarádi, vedení PS Nepomuk vyhlašuje soutěž o nejlepší novoroční přání PF 2018. Nejlepší přání bude vybráno vedením a dále bude zveřejňováno. Odměna pro výherce je 3000 Kč pro oddíl Termín ukončení soutěže je 22.12. 2017. Stačí jen vytvořit, vyfotit nebo naskenovat a odeslat na můj e-mail. - [email protected]

Autor: MD  •  Vydáno: 14.12.2017 0:23  •  Přečteno: 1435x

P2 Kouleníčko, koulení......

Hurá a jde se koulet!!! Opět jsme se sešli v hojném počtu a plně obsadili 3 bowlingové dráhy. Změřili jsme své síly v koulení děravých koulí s cílem srazit co nejvíce kuželek. Nejlépe všechny. A že se to některým vedlo velmi zdařile. Hlavní cena, putovní pohár, byla velkou motivací. Každý chtěl být zvěčněn jako vítěz na jednom ze zlatých štítků na jeho podstavci. Nejlépe se to ovšem podařilo mezi muži Standovi Pokšteflovi s počtem rovných 200 naházených bodů a mezi ženami pohár získala se 118 body Aneta Benediktová. Hrdě si nechali potřást rukou od skupinového vedoucí a už třímali v rukou pohár, který bude nyní celý rok zdobit jejich poličku. Doufejme, že v roce 2018 se tu znovu sejdeme a budeme moci znovu porovnat své umění. Někteří začali s tréninkem už nyní.

Autor: MD  •  Vydáno: 14.12.2017 0:18  •  Přečteno: 707x

Strana:  1 ... « předchozí  23 24 25 26 27 28 29 30 31   další » ... 57

O nás

Naše dětská organizace Pionýr připravuje a organizuje volný čas dětem a dospělákům v malém městečku jižně od Plzně. celý článek

Pozvánky

img img img img

Tábory 2026

Pionýrská skupina Nepomuk připravila pro léto 2026 šest táborových běhů, tábor rodičů s dětmi a tři příměstské tábory. O přihlášky na tábory si můžete napsat nebo zavolat na kontakty uvedené v letáčku, které jsou na facebooku Pionyr Nepomuk.

Info

Skupinovým vedoucím je po Radě od 24.9.2024 znovu Ing. Vašek Horník. img

Z historie táborů

Pojďme se podívat na dnes již opravdu historická fota z Přebudova postupně jak šel čas. 008168.jpg další fotky z historie